OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Size
ta: அளவு

en: Search
ta: தேடல்

en: Response
ta: பதில்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Taxonomy terms
ta: வகைப்பாட்டியல் சொற்கள்

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Task
ta: செய்பணி

en: Style
ta: பாணி

en: Bundle
ta: பொதி
