OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Style
te: శైలి
