OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Quality
ug: سۈپىتى
