OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: Size
vi: Dung lượng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Taxonomy terms
vi: Các phân loại

en: Fields
vi: Các trường

en: Nodes
vi: Các node

en: Media
vi: Phương tiện

en: Model
vi: Mô hình

en: Filter by
vi: Lọc theo

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Level
vi: Cấp

en: Task
vi: Tác vụ

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Analyze
vi: Phân tích

en: Idle
vi: Nghỉ

en: Prompt
vi: Dấu nhắc
