OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
