OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Options
bs: Opcije

en: Fields
bs: Polja

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Profile
bs: Profil

en: Style
bs: Stil

en: Analyze
bs: Analiziraj
