OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Options
el: Επιλογές

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Fields
el: Πεδία

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Media
el: Μέσα

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Profile
el: Προφίλ

en: Style
el: Στυλ

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων
