OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko
