OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Response
fa: پاسخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Audio
fa: صوتی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Taxonomy terms
fa: واژه‌های طبقه‌بندی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Model
fa: مدل

en: Filter by
fa: فیلتر بر اساس

en: Quality
fa: کیفیت

en: Profile
fa: نمایه

en: Level
fa: سطح

en: Task
fa: وظیفه

en: Style
fa: سبک

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Analyze
fa: تجزیه و تحلیل

en: Bundle
fa: بسته
