OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Size
is: Stødd

en: Search
is: Leita

en: Settings
is: Setingar

en: Options
is: Setingar

en: Hostname
is: Vertsnavn

en: Profile
is: Vangamynd
