OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Size
fr: Taille

en: Search
fr: Rechercher

en: Response
fr: Réponse

en: Settings
fr: Paramètres

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Taxonomy terms
fr: Termes de taxonomie

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Fields
fr: Champs

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Media
fr: Média

en: Model
fr: Modèle

en: Filter by
fr: Filtrer par

en: Quality
fr: Qualité

en: Temperature
fr: Température

en: Profile
fr: Profil

en: Level
fr: Niveau

en: Task
fr: Tâche

en: Stopwords
fr: Mots à exclure

en: selected
fr: sélectionné

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Analyze
fr: Analyser

en: Bundle
fr: Type

en: Delete items
fr: Supprimer les éléments

en: Idle
fr: En attente

en: Summarize
fr: Résumer
