OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Documentation
gl: Documentación

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Options
gl: Opcións

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Fields
gl: Campos

en: Nodes
gl: Nodos

en: Media
gl: Medios

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Profile
gl: Perfil

en: Task
gl: Tarefa

en: Style
gl: Estilo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Analyze
gl: Analizar

en: Bundle
gl: Paquete
