OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Task
gu: કાર્ય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
