OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Response
he: תשובה

en: Settings
he: הגדרות

en: Audio
he: אודיו

en: Filename
he: שם קובץ

en: Options
he: אפשרויות

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Hostname
he: שם שרת

en: Fields
he: שדות

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Media
he: מדיה

en: Filter by
he: סינון לפי

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Task
he: משימה

en: Style
he: סגנון

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Analyze
he: נתח

en: Bundle
he: חבילה

en: Delete items
he: מחיקת פריטים
