OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Media
ka: მედია

en: Filter by
ka: გაფილტვრა

en: Profile
ka: პროფილი

en: Style
ka: სტილი
