OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Response
lv: Atbilde

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Options
lv: Iespējas

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Media
lv: Multivide

en: Model
lv: Modelis

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Profile
lv: Profils

en: Task
lv: Uzdevums

en: Style
lv: Stils

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Analyze
lv: Analizēt

en: Bundle
lv: Komplekts
