OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Filename
os: Файлы ном
