OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Response
sv: Svar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Audio
sv: Ljud

en: Filename
sv: Filnamn

en: Options
sv: Alternativ

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Fields
sv: Fält

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Nodes
sv: Noder

en: Model
sv: Modell

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Profile
sv: Profil

en: Level
sv: Nivå

en: Task
sv: Uppgift

en: Style
sv: Stil

en: selected
sv: vald

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Analyze
sv: Analysera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Delete items
sv: Radera objekt

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Organization ID
sv: Organisations ID
