OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Documentation
uk: Документація

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Response
uk: Відповідь

en: Settings
uk: Налаштування

en: Audio
uk: Звук

en: Filename
uk: Назва файла

en: Options
uk: Опції

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Fields
uk: Поля

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Media
uk: Медіа

en: Model
uk: Модель

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Quality
uk: Якість

en: Temperature
uk: Температура

en: Profile
uk: Профіль

en: Level
uk: Рівень

en: Task
uk: Завдання

en: Style
uk: Стиль

en: Collections
uk: Колекціонування

en: Namespaces
uk: Набори Імен

en: selected
uk: обране

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Analyze
uk: Аналізувати

en: Bundle
uk: Пакет

en: Search text
uk: Шукати текст

en: Delete items
uk: Видалити елементи

en: Idle
uk: Без дій

en: Prompt
uk: Нагадування

en: Paragraphs
uk: Абзаци
