OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
