OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Options
ast: Opciones

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Nodes
ast: Noyos

en: Profile
ast: Perfil
