OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta6) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Audio
be: Аўдыё

en: Filename
be: Назва файла

en: Options
be: Налады

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Fields
be: Палі

en: API Key
be: Ключ API

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Media
be: Мультымедыя

en: Profile
be: Профіль

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
