OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta6) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Size
cy: Maint

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Profile
cy: Proffil

en: Style
cy: Arddull

en: Analyze
cy: Dadansoddi
