OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta6) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
