OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Profile
km: ទម្រង់
