OpenAI / ChatGPT Integration (1.0.0-alpha17) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: Enabled
ur: فعال

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Audio
ur: آڈیو

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
