OpenAI Assistants (1.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
