OpenAI Assistants (1.0.0-beta5) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: Revisions
be: Версіі

en: Send
be: Адаслаць

en: Authored on
be: Дата:

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
be: @type: выдалены %title з версіі %revision.

en: Trigger
be: Трыгер

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
be: @type: вернуты %title версіі %revision.

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію
