OpenAI Assistants (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Send
sk: Odoslať

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Messages
sk: Správy

en: You
sk: Vy

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sk: @type: odstránené %title revízia %revision.

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
