OpenAI Assistants (1.0.0-beta6) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Files
el: Αρχεία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Send
el: Αποστολή

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: @type: deleted %title revision %revision.
el: @type: διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
el: @type: έγινε επαναφορά του %title, αναθεώρηση %revision.

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: View all revisions
el: Προβολή όλων των αναθεωρήσεων

en: Revert all revisions
el: Επαναφορά όλων των αναθεωρήσεων
