OpenAI Assistants (1.0.0-beta7) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Revisions
th: รุ่น

en: Send
th: ส่ง

en: Close
th: ปิด

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: Revision
th: รุ่น

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Revision of %title from %date
th: ปรับรุ่น %title จาก %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบรุ่นจาก %revision-date?

en: Delete all revisions
th: ลบการแก้ไขทั้งหมด

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
th: @type: แก้ไขรุ่น %title เป็นรุ่น %revision

en: Revert to earlier revision
th: ลบเนื้อหารุ่นก่อนหน้า

en: Delete earlier revision
th: ลบรุ่นก่อนของเนื้อหา

en: View all revisions
th: ดูการแก้ไขทั้งหมด

en: Revert all revisions
th: ยกเลิกการแก้ไขทั้งหมด
