OpenAI Assistants (1.0.0-beta13) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Files
ro: Fișiere

en: Created
ro: Creat

en: Revisions
ro: Revizii

en: Send
ro: Trimite

en: Close
ro: Închideți

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Messages
ro: Mesaje

en: Revert
ro: Revenire

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: Revision
ro: Revizie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Revision of %title from %date
ro: Revizia %title de la data %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți revenirea la revizia din %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ro: Sigur doriți să ștergeți revizia din %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ro: @type: pentru %title revizia %revision a fost ștearsă.

en: Delete all revisions
ro: Ștergeți toate revizuirile

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Copy of the revision from %date.
ro: Copie a reviziei de la data de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ro: @type: readus la reviyia %revision a %title.

en: Revert to earlier revision
ro: Revenire la o versiune anterioară

en: Delete earlier revision
ro: Șterge versiune anterioară

en: Current revision
ro: Revizie actuală

en: View all revisions
ro: Vedeți toate revizuirile

en: Revert all revisions
ro: Anulați toate revizuirile

en: @date by @username
ro: @date de către @username

en: @langname revisions for %title
ro: Revizii în @langname pentru %title

en: Set as current revision
ro: Setează ca revizie curentă
