OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored on
bs: Napisano
