OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Refresh
et: Värskenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Processor
et: Töötleja

en: Owner
et: Omanik

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
