OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Refresh
he: ריענון

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Processor
he: מעבד

en: Owner
he: בעלים

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה
