OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Owner
ku: خاوەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
