OpenAI Batch (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
