OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
