OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Yes
es: Sí

en: Download
es: Descargar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Refresh
es: Actualizar

en: Updated
es: Actualizado

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Processor
es: Procesador

en: Owner
es: Propietario

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Metadata
es: Meta datos

en: Changed
es: Modificado

en: Processed
es: Procesado
