OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
