OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Processor
kn: ಸಂಸ್ಕಾರಕ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Downloaded
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ
