OpenAI Batch (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Processor
ro: Procesor

en: Owner
ro: Proprietar

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat
