OpenAI Batch (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
