OpenAI Batch (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: Authored on
eo: Verkita je
