OpenAI Batch (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Download
fr: Téléchargement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Processor
fr: Processeur

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Authored on
fr: Écrit le

en: No files found.
fr: Aucun fichier n'est trouvé.

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: Changed
fr: Modifié

en: Processed
fr: Traité

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.
