OpenAI Batch (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots
