OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Authored on
ast: Autoría en
