OpenAI Batch (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
