OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored on
bg: Написано на
