OpenAI Batch (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
